Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.01.2018 20:44
Twórcy Disgaea i NIS America szykują się do zapowiedzi wielu nowych gier
332V

Twórcy Disgaea i NIS America szykują się do zapowiedzi wielu nowych gier

Fani japońskich gier i niszowych serii mają powód do radości. Sukces Digaea 5: Alliance of Vengeance zostanie przekuty w kolejne tytuły, a wydawca zapowiada wydarzenie, na którym poznamy nowe produkcje.

Disgaea 5 zadebiutowało pierwotnie w 2015 roku, a ostatnio otrzymała kompletną edycję na konsoli Nintendo Switch. Twórcy poinformowali, że ich tytuł okazał się sukcesem i pozwoli studiu tworzyć kolejne gry. Chodzi tutaj zarówno o nowe marki, jak i kontynuacje znanych serii. PlayStation 4 jest tutaj wymieniane jako jedna z dwóch głównych platform, na których skupią się twórcy. Oznacza to, że użytkownicy konsoli Sony i fani niszowej japońszczyzny mogą z wyczekiwaniem spoglądać w przyszłość.

Nasza recenzja Disgaea 5: Alliance of Vengeance

W tym roku czeka nas 25. rocznica Nippon Ichi, która przypada na dzień 12 lipca. Możemy się spodziewać zapowiedzi wielu nowych gier, o czym oficjalnie poinformowano. Na 9 lutego wydawca NIS America zaplanował z kolei wydarzenie i przedstawienie swoich planów na najbliższy rok i kolejne lata. Możemy oczekiwać niespodziewanych gości oraz nowych zapowiedzi. Należy tutaj odnotować, że już wcześniej Japończycy wspominali o silnej ekspansji na rynki zachodnie i większe rozszerzenie swojej oferty na Europę oraz Amerykę.

NIS America posiada w swoim katalogu wiele cenionych marek. Warto tutaj wymienić wspomnianą Disgaea, serię Danganronpa, czy zeszłoroczne Ys VIII: Lacrimosa of Dana.

Disgaea 5: Alliance of Vengeance - zwiastun premierowy

Źródło: https://www.destructoid.com/nis-america-will-hold-a-press-event-in-february-481514.phtml?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Tagi: Disgaea 5: Alliance of Vengeance nippon ichi software Nippon Ichi Software America NIS America playstation 4 wideo