Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.01.2018 20:07
Street Fighter V: Arcade Edition. Nowe informacje i nieznaczne opóźnienie premiery
303V

Street Fighter V: Arcade Edition. Nowe informacje i nieznaczne opóźnienie premiery

Nie bójcie się, bo w tym wypadku opóźnienie jest naprawdę niewielkie i nie dotyczy wszystkich graczy. Street Fighter V: Arcade Edition zadebiutuje kilka dni później, ale część użytkowników cieszy się już dostępem do nowej wersji i jej nowości.

Street Fighter V: Arcade Edition w niektórych regionach spóźni się o kilka dni. Tytuł miał zadebiutować w Europie 16 stycznia, ale trafi do sprzedaży 19 dnia miesiąca. Opóźnienie dotyczy wyłącznie wersji PlayStation 4 zarówno w formie cyfrowej, jak i fizycznej. Dobra wiadomość dla posiadaczy podstawowej gry polega na tym, że darmowa aktualizacja zadebiutuje na przełomie 16/17 stycznia.

Street Fighter V: Arcade Edition z drużynowymi walkami

Sytuacja jest o tyle zabawna, że podstawowa wersja Street Fighter V została u niektórych graczy przedwcześnie zaktualizowana do Arcade Edition. Wcześniejszym dostępem do nowości mogą się cieszyć losowi gracze z Ameryki. My dzięki temu dowiadujemy się o kilku szczegółach, o których Capcom nie informowało. Możemy też przyjrzeć się odświeżonemu interfejsowi.

Street Fighter V: Arcade Edition

Street Fighter V: Arcade Edition zaoferuje dodatkową funkcję "Frame Data" w treningu. Oznacza to, że w prosty sposób będziemy mogli podejrzeć ile klatek animacji zajmuje dany cios. W ten sposób łatwiej będzie ocenić przydatność ataków i uczyć się stylu gry poszczególną postacią oraz karania zagrań przeciwnika. Tytuł został też lepiej zoptymalizowany i przełożyło się to na krótsze ekrany wczytywania, co na pewno ucieszy wszystkich użytkowników.

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/01/08/street-fighter-v-arcade-edition-playstation-4-version-releases-bit-later-regions/

Tagi: Capcom PlayStation 4 Street Fighter V: Arcade Edition wideo