Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.01.2018 17:46
The Station to kosmiczny "symulator chodzenia" z intrygującą tajemnicą w tle
274V

The Station to kosmiczny "symulator chodzenia" z intrygującą tajemnicą w tle

Szykujcie się na złożoną tajemnicę, która sprawi, że zaczniecie wątpić w Wasze poczucie moralności, etyki i postrzeganie religii. The Station zabierze nas w kosmos i opuszczoną stację badawczą, gdzie przeszłość tylko czeka na odkrycie.

The Station to niezależny tytuł ufundowany poprzez zbiórkę na serwisie Kickstarter. Będzie to przygoda, którą poznamy z punktu widzenia FPP. Trafimy na opuszczoną stację kosmiczną, gdzie załoga badała obcą cywilizację. Uzbrojeni w interfejs rozszerzonej rzeczywistości będziemy stopniowo odkrywać co stało się z załogą i poznamy przeznaczeniu dwóch odmiennych ras.

The Station jest kolejną grą narracyjną osadzoną w klimatach sci-fi. Trafimy do kosmicznej placówki badawczej, gdzie każdy z zaginionych członków załogi miał wszczepione urządzenie, które uruchamiało nagrywanie w sytuacjach podwyższonego ryzyka lub w trakcie stresujących chwil. My dostaniemy możliwość odtwarzania tych nagrań poprzez korzystanie ze specjalnego interfejsu AR. W ten sposób poznamy przeszłość i odkryjemy wiele skrywanych sekretów tajemniczej stacji.

The Station trafi na rynek 20 lutego, a poniżej możecie obejrzeć zwiastun.

The Station - zwiastun gry

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/01/08/uncover-the-mysteries-behind-a-deserted-research-vessel-in-ps4-sci-fi-puzzler-the-station-out-20th-february/

Tagi: playstation 4 The Station wideo