Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.01.2018 13:20
Final Fantasy XV otrzyma kompletne wydanie
608V

Final Fantasy XV otrzyma kompletne wydanie

Final Fantasy XV wkrótce powinno doczekać się kompletnego wydania gry. Square co prawda na ten temat milczy, ale strona ESRB ujawnia nam istnienie Final Fantasy XV: Royal Edition.

Final Fantasy XV zadebiutowało ponad rok temu i raczej udało się unieść ciężar10-letniego dewelopingu. Mimo że gra podzieliła fanów, to jednak zebrała mnóstwo nagród i przyciągnęła nowych graczy do serii, osiągając ponad 7-mio milionową sprzedaż.

Final Fantasy XV. Episode Ardyn, możliwość zmiany postaci i nowe dodatki

Square od momentu premiery rozbudowuje grę o nową zawartość darmowymi aktualizacjami oraz fabularnymi dodatkami. Te można kupić osobno, albo od razu w zestawie kupując przepustkę sezonową. Kolejne DLC są w drodze, podobnie jak...kompletne wydanie.

Oczywiście opis ESRB nie zdradzi nam zawartości Final Fantasy XV: Royal Edition, ale śmiało możemy zakładać, że dostaniemy "kompletne" wydanie gry razem z dodatkami fabularnymi z pierwszej przepustki sezonowej, trybem sieciowym (Comrades) oraz wszystkimi zmianami, które wprowadzano w kolejnych aktualizacjach gry.

Jeśli więc ktoś ominął premierę, albo zabierał się od roku do zagrania w grę, to może powinien się jeszcze trochę wstrzymać...

Tagi: Final Fantasy XV PlayStation 4 Square Enix