Kacper Mądry Kacper Mądry 07.01.2018 13:02
Raiders of the Broken Planet wzbogaciło się o nową postać
319V

Raiders of the Broken Planet wzbogaciło się o nową postać

Raiders of the Broken Planet to kooperacyjny tytuł, w którym staramy się zaliczać poszczególne misje. Lista postaci właśnie została powiększona.

Raiders of the Broken Planet choć zyskało pozytywne oceny (7,5 w naszej recenzji) to nie zdołało porwać tłumów. Małe zainteresowanie grą może wynikać z przesycenia rynku tytułami online, który dodatkowo rządzony jest przez duże produkcje pokroju Overwatch czy PlayerUnknown's Battlegrounds.

Raiders of the Broken Planet w naszej bazie gier

Nie zmienia to jednak nastawienia twórców do swojej produkcji, którzy regularnie dodają do Raiders of the Broken Planet nowe misje lub poszerzają listę grywalnych postaci. Tym razem autorzy przedstawiają nam H.I.V.E.

Nowa bohaterka posługuje się rojem insektów, które przechowuje w swoim ciele. Postać może wykorzystać tenże rój do zaatakowania grupy przeciwników, którzy będą bezradni wobec kilkunastu małych istot. Jej umiejętność będzie pozwalała zatrzymywać nadciągających wrogów co wydaje się być bardzo dużą pomocą, biorąc pod uwagę z jakimi hordami wrogów przychodzi nam się zmierzyć w Raiders of the Broken Planet.

 

Źródło: Facebook (Mercury Steam)

Tagi: mercury steam PlayStation 4 Raiders of the Broken Planet