Kacper Mądry Kacper Mądry 06.01.2018 08:49
Hunt: Showdown. Dwie godziny z polowania na potwory
1088V

Hunt: Showdown. Dwie godziny z polowania na potwory

Hunt: Showdown ma zaoferować kooperacyjną rozgrywkę, w której wraz z przyjaciółmi będziemy rozprawiali się z hordami potworów. 

Hunt: Showdown to produkcja od studia Crytek, w której poprzez sieć będziemy walczyć z potworami znajdującymi się na sporych mapach. Brzmi jak Left 4 Dead?

Obejrzyj jeszcze więcej materiału z Hunt: Showdown

Hunt: Showdown pozwoli nam wcielić się w jednego z łowców potworów, których celem jest wyeliminowanie wszelkich niemilców znajdujących się na obszarze gry. Produkcja nastawiona jest na rozgrywkę przez sieć i umożliwia wspólną zabawę do czterech graczy. To od nas jednak zależy, w jaki sposób podejdziemy do walki. Starcie nie zawsze musi oznaczać ucieczkę przed hordą nieumarłych istot. Nowy tytuł umożliwić ma również ciche podejście do wykonywania zadań. Twórcy zaprezentowali ponad dwugodzinny zapis z streama, dzięki któremu możemy przyjrzeć się jak gra wygląda.

Zaprezentowana rozgrywka pochodzi z wersji PC. To właśnie na tę platformę ma wpierw trafić Hunt: Showdown, gdzie po okresie wczesnego dostępu zostanie wydany również na PS4.

Źródło: YouTube (Hunt: Showdown)

Tagi: crytek Hunt: Showdown PlayStation 4