Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.01.2018 20:38
Code: Realize ~Future Blessings~. Nowa powieść dla pań zmierza na PS4 i Vitę
472V

Code: Realize ~Future Blessings~. Nowa powieść dla pań zmierza na PS4 i Vitę

Gry otome cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nic więc dziwnego, że otrzymamy kolejnego przedstawiciela gatunku. Szykujcie się na Code: Realize ~Future Blessings~ i zestaw obu części zmierzający na PlayStation 4.

Code: Realize ~Future Blessings~ to kontynuacja udanej gry z gatunku otome, czyli kategorii graficznych powieści skierowanych głównie dla pań. Produkcja była swego czasu dostępna w ofercie PlayStation Plus, a teraz otrzyma sequel. Mało tego użytkownicy PlayStation 4 również będą mogli poznać w pełni tę historię i otrzymają pakiet składający się z obu gier.

Więcej o Code: Realize ~Guardian of Rebirth~ przeczytasz w naszej bazie gier

Code: Realize ~Guardian of Rebirth~ było opowieścią osadzoną w klimatach steampunk, gdzie wcielaliśmy się w rolę dziewczyny o imieniu Cardia. Bohaterka cierpiała na schorzenie sprawiające, że wszystko czego dotknie ulegało rozkładowi lub umierało. Na swej drodze spotykała ona wiele historycznych postaci i bohaterów znanych z kart literatury takich jak: Arsene Lupin, Sherlock Holmes, czy Victor Frankenstein. Tytuł przeskoczy z PS Vita i trafi na PlayStation 4 w ramach składanki o tytule Code: Realize ~Bouquet of Rainbows~.

Code: Realize ~Future Blessings~ to z kolei kontynuacja, która pojawi się na PS4 i PS Vita. Pozwoli ona jeszcze bardziej rozwinąć nasze romanse z oryginalnej gry oraz da lepszy wgląd na wydarzenia opowiedziane w poprzedniku.

Premiera w Ameryce nastąpi 30 marca, a gry dotrą do Europy wraz z końcem wiosny 2018 roku. W galerii znajdziecie zrzuty ekranu.

Źródło: Twitter (Aksys Games)

Tagi: Code: Realize ~Future Blessings~ otome playstation 4 playstation vita visual Novel