Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.01.2018 18:02
PlayStation VR w 2018 roku ma otrzymać nawet 130 nowych gier
835V

PlayStation VR w 2018 roku ma otrzymać nawet 130 nowych gier

PlayStation VR potrzebuje gier, a Sony i inni producenci zamierzają je dostarczyć. Firma pochwaliła się oczekiwaniami na bieżący rok i wierzy, że ich platforma wirtualnej rzeczywistości dorobi się aż 130 nowych gier.

PlayStation VR pojawiło się na rynku 13 października 2016 roku. Od tego czasu urządzenie rozeszło się w nakładzie ponad 2 milionów egzemplarzy i dorobiło biblioteki gier liczącej 150 tytułów. Ta liczba ma znacząco wzrosnąć przez najbliższy rok.

Które gry na PS VR zarobiły najwięcej?

Sony w rozmowie z inwestorami i japońskim indeksem giełdowym Nikkei stwierdziło, że PlayStation VR otrzyma w tym roku około 130 nowych gier. Rosnąca baza posiadaczy jest coraz bardziej zachęcająca dla twórców. Samo urządzenie radzi sobie świetnie i pozwala tanim kosztem wkroczyć w świat wirtualnej rzeczywistości. Już teraz dostępne jest wiele świetnych gier i warto tutaj wymienić takie pozycje jak: Resident Evil VII, SuperHot, Farpoint,, Raw Data, czy pełnoprawne The Elder Scrolls V: Skyrim. Wszystko to i wiele więcej otrzymaliśmy w zeszłym roku. Najbliższe miesiące zapowiadają się równie dobrze i przyniosą nam chociażby: Ace Combat 7: Skies Unknown, The Inpatient, Bravo Team, Star Child, Blood & Truth, czy urocze Moss.

Jeśli obawialiście się o los PlayStation VR i szybkie uśmiercenie technologii, to na razie możecie przestać się martwić i cieszyć pojawiającym grami.

Blood & Truth - zwiastun z PGW 2017

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/01/05/sony-expects-playstation-vrs-library-increase-150-titles-280-end-2018/

Tagi: gry nikkei playstation 4 playstation vr sony wideo wirtualna rzeczywistość