Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.01.2018 17:19
Dragon Ball FighterZ pokazuje w akcji Vegetę w formie SSGSS
765V

Dragon Ball FighterZ pokazuje w akcji Vegetę w formie SSGSS

Dumny książę Saiyan w wersji SSGSS został jedną z ostatnich postaci, która doczekała się własnego zwiastuna przed oficjalną premierą Dragon Ball FighterZ. Rzućcie okiem na to, jak walczy rywal Goku.

Dragon Ball FighterZ skupia się głównie na drugiej serii anime, ale pozwoli też powalczyć paroma postaciami z najnowszego sezonu serialu. Jednym z reprezentantów Dragon Ball Super będzie odwieczny rywal Goku, czyli Vegeta w wersji Super Saiyan Blue.

Dragon Ball FighterZ - nawet futboliści uwielbiają bijatykę z goku!

Dragon Ball FighterZ otrzymało nowy zwiastun przybliżający postać Vegety w wersji SSGSS. Będzie to postać wszechstronna posiadająca dobre ataki dystansowe i wachlarz potężnych ataków do walki w zwarciu. Składając zamówienie na grę przed premierą możecie liczyć na wcześniejszy dostęp do tego zawodnika.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun postaci Vegeta SSGSS

Poniżej w ramach przypomnienia dłuższy materiał, który w bardziej szczegółowy sposób objaśnia styl walki Vegety. Podobnie jak Goku - będzie to zawodnik w sam raz dla nowicjuszy oraz osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z grą i gatunkiem. 

Dragon Ball FighterZ - Vegeta SSGSS rozgrywka

Przypominamy, że premiera Dragon Ball FighterZ odbędzie się dnia 26 stycznia, a po premierzy twórcy będą wspierać produkcję nowymi postaciami.

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ playstation 4 vegeta ssgss wideo