Kacper Mądry Kacper Mądry 05.01.2018 16:16
PlayerUnknown's Battlegrounds na smartfonach prezentuje się naprawdę dobrze
637V

PlayerUnknown's Battlegrounds na smartfonach prezentuje się naprawdę dobrze

PlayerUnknown's Battlegrounds: Army Assault Mobile to produkcja, która ma przenieść doświadczenie z dużych konsol na małe ekrany. Czy taki produkt ma rację bytu?

PlayerUnknown's Battlegrounds: Army Assault Mobile już teraz powinno dostać nagrodę za najdłuższy i najdziwniejszy tytuł na platformach mobilnych. Pytanie tylko, czy gra sama w sobie zgarnie kolejne wyróżnienia? Po obejrzeniu rozgrywki wątpliwości powinny zostać częściowo rozwiane.

Kiedy premiera PUBG na PS4?

Różnica w grafice w porównaniu do wersji na PC jest oczywiście znaczna, jednak musimy pamiętać, że smartfony oferują o wiele mniejszą moc, a co za tym idzie - uboższą oprawę. Ta jednak, patrząc przez pryzmat tego jak źle prezentują się niektóre gry mobilne jest poprawna. Fragmenty rozgrywki, również nie sprawiają wrażenia jakoby grze doskwierała słaba płynności, co w przypadku gry, która tak nieudolnie została przeportowana na Xboxa One już się chwali.

Zastanawiające jest w takim razie, która wersja gry pojawi się szybciej. PlayerUnknown's Battlegrounds na PS4 czy PlayerUnknown's Battlegrounds: Army Assault Mobile na platformy mobilne? Twórca PUBG narzeka wszakże na restrykcyjną certyfikacje ze strony Sony, a Timi Studio odpowiedzialne za mobilną wersją radzi sobie bardzo dobrze.

Tagi: bluehole studio mobile PlayerUnknown's Battlegrounds: Army Assault Mobile Timi Studio