Daniel Stroński Daniel Stroński 05.01.2018 15:40
Kingdom Come: Deliverance. Ruszyła przedsprzedaż
452V

Kingdom Come: Deliverance. Ruszyła przedsprzedaż

Kingdom Come: Deliverance to wyczekiwany "symulator średniowiecza" z realistyczną walką mieczem i żyjącym światem. Po ciężkim okresie zbierania funduszy i produkcji, w końcu ruszyły preordery.

Kingdom Come: Deliverance rodziło się w wielkich bólach. Na szczęście czeskie studio Warhorse ostatecznie zrealizowało swój ambitny projekt i już w przyszłym miesiącu zobaczymy, czy gra będzie tak wspaniała, na jaką się zapowiadała.

Graliśmy w Kingdom Come: Deliverance, szykuje się cichy hit

Kingdom Come: Deliverance ma być wysoce zaawansowanym i stawiającym na realizm RPG-iem, osadzonym w XV-wiecznej Europie Środkowej. Ogromny świat ma pozwolić na dowolność w wykonywaniu zadań, jakie przed sobą postawimy, a złożony system walki wynagrodzi długie treningi. Wszystko to wśród rzeczywistych postaci historycznych, z rozwojem bohatera i w polskiej wersji językowej. Ruszyły zamówienia przedpremierowe i jeżeli się skusicie, możecie zgarnąć darmowe etui na telefon z motywem z gry.

Ile kosztuje sama gra? Zwykłe wydanie zostało wycenione na 229 zł, zaś edycję kolekcjonerską dostaniemy za 279 zł (m.in. w cdp.pl lub Merlinie). Kolekcjonerka oprócz gry zawiera steelbooka, artbooka, ścieżkę dźwiękową oraz mapę. Premiera w przyszłym miesiącu, 13 lutego.

Kingdom Come: Deliverance - materiał przedstawiający rozgrywkę

 

Źródło: https://kcd.kochmedia.com/en

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance warhorse