Jakub Barwiak Jakub Barwiak 05.01.2018 12:12
Animaniacy powrócą
358V

Animaniacy powrócą

Pamiętacie Animaniaków? Kultowa animacji powróci, wszystko dzięki platformie Hulu.

Animaniacy powracają – wszystko dzięki serwisowi Hulu, który ogłosił, iż wraz ze Stevenem Spielbergiem szykują nową wersję kultowej animacji. Będzie to pierwszy oryginalny serial Hulu dla całej rodziny. Data premiery została ustalona na 2020 rok. Ponadto na platformie pojawią się wszystkie poprzednie sezony i spin-offy Animaniaków, a także Przygody Animków.

Netflix zmieni właściciela?

Co ważne, komunikat Hulu mówi bardziej o reboocie serii, niż jej wskrzeszeniu. Nie znamy też nazwisk aktorów, ani twórców nowego serialu (poza Spielbergiem). Większość aktorów, którzy pracowali nad oryginalnym serialem wciąż jest aktywna zawodowo, z pewnością byliby też zainteresowani powrotem do swoich ikonicznych ról.

Wielce prawdopodobne jest jednak, iż Hulu postawi na mocne odświeżenie serii, z nowymi aktorami, tak jak miało to miejsce w przypadku Disneya i ich Kaczych opowieści.

Animaniacy to jeden z kultowych seriali z lat 90-tych, opowiadał o przygodach trójki rodzeństwa, żyjącego w wieży studia Warner Bros. Każde odcinki były zbiorem, zazwyczaj udanych, skeczy i gagów. Animacja zyskała sobie wierne grono fanów, którzy z pewnością będą wyczekiwać premiery jego nowej wersji.

Źródło: https://screenrant.com/animaniacs-tv-show-reboot-hulu/

Tagi: animaniacs animaniacy hulu steven spielberg