Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.01.2018 08:47
Remaster Burnout Paradise trafi na PS4
1390V

Remaster Burnout Paradise trafi na PS4

Remaster Burnout Paradise został oficjalnie potwierdzony. Jak na razie, tylko na PS4 i tylko w Japonii, ale kwestią czasu jest oficjalna zapowiedź dotycząca reszty świata.

Plotki o zremasterowanej wersji Burnout Paradise krążą po internecie od grudnia gdy pojawiły się wpisy w brazylijskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją gier. Wtedy też plotki mówiły o marcowej premierze odświeżonej gry. I ta informacja się potwierdziła. Burnout Paradise HD Remaster (nazwa robocza) pojawi się w Japonii 16 marca tego roku.

Burnout Paradise może pojawić się na PlayStation 4

Na ten moment nic nie wiadomo o zawartości i stopnie odświeżenia Burnout Paradise. Ale raczej możemy zakładać(a przynajmniej tak byłoby najlepiej), że razem z grą odświeżoną w 1080p/60 (a 4K na PS4 Pro) powinniśmy dostać wszystkie paczki DLC, a tych gra się doczekała sporo. Była paczka z wyzwaniami dla lokalnego trybu dla wielu graczy, doczekaliśmy się także legendarnych i zabawkowych samochodów, a także trybu Policjantów i Złodziei czy paczki Big Surf, która stawiała na sandboksowy aspekty gry.

Po premierze na konsolach poprzedniej generacji, Burnout Paradise doczekało się także uaktualnień, które dodawały zmienną porę dnia, motocykle i nowe tryby gry. Pojawiła się także opcja odsłuchu własnej ścieżki dźwiękowej, ale  tej opcji prawdopodobnie nie będzie z racji tego, że PS4 uniemożliwia kopiowanie muzyki na dysk konsoli. Tu sprawę powinno jednak załatwić Spotify.

Czekamy się na oficjalną zapowiedź rodzimego oddziału Electronic Arts.

Tagi: playstation 4