Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.01.2018 18:03
OK K.O. Let’s Be Heroes. Hit z Cartoon Network trafi na PS4 w tym miesiącu
756V

OK K.O. Let’s Be Heroes. Hit z Cartoon Network trafi na PS4 w tym miesiącu

Animowany serial OK K.O. Let’s Be Heroes już w tym miesiącu otrzyma adaptację w formie gry. Szykujcie się na masę akcji i poczucia humoru, które zaskarbiło sobie sympatię widzów Cartoon Network.

OK K.O.! Let’s Play Heroes to gra na podstawie serialu animowanego, który u nas znany jest jako "OK K.O! Po prostu walcz". Kreskówka nadawana jest na stacji Cartoon Network i cieszy się na tyle dużą popularnością, że już niedługo trafimy do tego świata w zupełnie inny sposób niż dotychczas.

Save the Light i OK K.O! Let's Play Heroes - nowe gry Cartoon Network na PS4

Przy tworzeniu OK K.O.! Let’s Play Heroes zaangażowany jest Ian Jones-Quartey - twórca animowanego pierwowzoru. Pod względem wizualnym i poczucia humoru możemy liczyć na poziom wierny serialowi. Tytuł należy do gatunku beat 'em up i zaoferuje sporo akcji dla graczy w każdym wieku. Wcielimy się w rolę tytułowego K.O, który razem z przyjaciółmi walczy o zostanie najsilniejszym bohaterem na świecie. Na drodze do osiągnięcia tego celu stanie Lord Boxman z armią robotów, które będziemy musieli unicestwić.

OK K.O.! Let’s Play Heroes - zwiastun z rozgrywką

OK K.O.! Let’s Play Heroes pojawi się na PlayStation 4 w dniu 23 stycznia i będzie dostępne do kupienia wyłącznie dystrybucji cyfrowej. 

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/ok-k-o-lets-play-heroes-launches-january-23

Tagi: capybara games Capybara Games Inc. cartoon network galeria obrazki OK K.O. Let’s Be Heroes playstation 4 wideo

Nie przegap