Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.01.2018 17:35
The Elder Scrolls Online. Nowe lochy i mapa ze Skyrim w dodatku "Dragon Bones"
377V

The Elder Scrolls Online. Nowe lochy i mapa ze Skyrim w dodatku "Dragon Bones"

Twórcy popularnej gry MMO The Elder Scrolls Online przedstawiają nowy dodatek DLC o nazwie "Dragon Bones". Trafimy do nowych lochów, lokacji PvP i otrzymamy sporo nowej zawartości w ramach kolejnej aktualizacji.

The Elder Scrolls Online doczeka się kolejnego rozszerzenia. Czeka nas wyzwanie w postaci szalonych nekromantów i kultystów oraz powrót do pewnej fortecy ze Skyrim. To jednak nie wszystko, bo twórcy wprowadzą też kilka użytecznych funkcji w formie aktualizacji.

Zwiastun premierowy dodatku "Horns of the Reach"

The Elder Scrolls Online prezentuje dodatek "Dragon Bones". W nowym rozszerzeniu stawimy czoła antycznej mocy i nieumarłemu smokowi. Twórcy przygotowują dla fanów sporo nowości, a najważniejsze z nich to dwa nowe lochy: Scalecaller Peak i Fang Lair. W ramach nowej aktualizacji do gry trafi też trochę darmowej zawartości i usprawnień:

  • Dwie nowe mapy Battlegrounds - Mor Khazgur i Deeping Drome (wymagane posiadanie dodatku Morrowind)
  • System "Outfit" pozwalający zmieniać wygląd naszej postaci niezależnie od noszonego ekwipunku
  • Schowek, który pozwoli przechowywać przedmioty w naszym domu
  • Pomocnik pełen rad i porad do rozwijania naszych postaci i umiejętności

Scalecaller Peak zabierze nas do niegdysiejszych terenów zmarłego Smoczego Kapłana. Miejsce zostało spaczone przez okrutnych kultystów, którzy planują zaatakować Tamriel swoją śmiercionośną plagą. Naszym zadaniem będzie ich powstrzymać i zniwelować zagrożenie.

The Elder Scrolls Online - Dragon Bones

Fang Lair to antyczne ruiny krasnoludów. Stawimy tam czoła nekromancji, którą wykorzystuje się do odprawienia mrocznego rytuału ożywienia kości zmarłego smoka. Będziemy musieli powstrzymać szalonych nekromantów zanim dokończą swe dzieło. Nowe lochy zaoferują unikalne wyzwania i cenne nagrody. Stawimy czoła wielu znanym przeciwnikom i tym zupełnie nieznanym.

Fani rozgrywki PvP powalczą na nowych mapach przeznaczonych do trybu 4v4v4. Miłośnicy Elder Scrolls na pewno kojarzą Mor Khazgur. Jest to twierdza orków, która pojawiła się w Skyrim. W czasach Elder Scrolls Online znajduje się ona w centrum wydarzeń niezliczonych konfliktów Drugiej Ery. 

The Elder Scrolls Online - Battlegrounds

Drugą mapą będzie Deeping Drome. Są to dawno zapomniane ruiny krasnoludów. Trafimy do klaustrofobicznych tuneli pełnych kości niedoszłych bohaterów. Lokacja została opracowana z myślą o śmiertelnych pułapkach i stylu gry nastawionym na skradanie. Skrytobójcy otrzymają pole do popisu, a gracze będą musieli uważać na swoje tyły.

Dodatek "Dragon Bones" i nowa aktualizacja pojawią się w lutym.

The Elder Scrolls Online - zwiastun dodatku Horns of the Reach

Źródło: https://www.elderscrollsonline.com/en-gb/news/post/26281

Tagi: Bethesda Softworks Dragon Bones PlayStation 4 The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited wideo ZeniMax Online Studios