Kacper Mądry Kacper Mądry 04.01.2018 17:08
Paladins: Battlegrounds. Battle Royale zmierza do darmowego Paladins!
543V

Paladins: Battlegrounds. Battle Royale zmierza do darmowego Paladins!

Paladins: Battlegrounds to kolejna gra, w której pojawi się tryb Battle Royale przeznaczony dla stu graczy. Zobaczcie pierwszy zwiastun!

Paladins: Battlegrounds to kolejna produkcja po Playerunknown's Battlegrounds i Fortnite, która zabierze nas na ogromną mapę, a naszym celem będzie pokonanie pozostałych 99 graczy. Zwiastun mocno przypomina Fortnite: Battle Royale.

Dowiedz się więcej o Paladins w naszej bazie gier

Tego można było się spodziewać. Po niesamowitym sukcesie Playerunknown's Battlegrounds, również i inne firmy rozpoczęły produkcję swoich Battle Royale. Dostaliśmy już zmodyfikowaną wersję Fortnite, a teraz czas na Paladins: Battlegrounds! Rzućmy okiem, co zaoferuje darmowy tytuł?

Paladins w swojej standardowej formie jest darmową sieciową strzelanką, która naśladuje Overwatch. W tym roku do gry dodany zostanie tryb Battle Royale. Wraz z setką innych graczy zostaniemy zrzuceni na teren trzysta razy większy niż w standardowa mapa w Paladins. Czeka tu na nas oczywiście walka o przetrwanie, ale pojawia się kilka nowości. W porównaniu do Fortnite: Battle Royale do naszej dyspozycji zostaną oddane wierzchowce, które posłużą nam do szybszego przemierzania mapy. Ponadto każda z postaci znanych z Paladins będzie tutaj dostępna i zaoferuje swoje unikalne zdolności.

Źródło: http://comicbook.com/gaming/2018/01/04/paladins-battlegrounds-battle-royale-hrx/

Tagi: Hi-Rez Studios Paladins: Czempioni Królestwa playstation 4