Kacper Mądry Kacper Mądry 04.01.2018 15:19
Far Cry 5. Nowe fragmenty rozgrywki na PS4 Pro nie zachwycają
2011V

Far Cry 5. Nowe fragmenty rozgrywki na PS4 Pro nie zachwycają

Far Cry 5 ponownie zabierze nas na ogromne połacie terenu, na których przyjdzie nam wykonywać sporą liczbę zadań i aktywności. Jak prezentuje się rozgrywka na PlayStation 4 Pro?

Far Cry 5 stawia na sprawdzony schemat rozgrywki i nie wprowadza tylu zmian jak ostatnio wydane, również przez Ubisoft, Assassin's Creed Origins. Udowadnia to najnowszy fragment rozgrywki, który prezentuje misję wykonywaną w nocy.

Więcej o Far Cry 5 dowiesz się z naszej bazy gier

Całość nagrania pochodzi z konsoli PlayStation 4 Pro i trzeba powiedzieć, że nie wygląda to imponująco. Niektóre tekstury są w bardzo niskich rozdzielczościach, a całość wygląda jak klasyczny Far Cry. Fani na pewno będą się cieszyć na więcej tego samego, jednak pytanie czy nie dojdzie tutaj do zbyt dużego zmęczenia materiału. Coś, co za to wychodzi grze znakomicie to klimat amerykańskiego miasteczka. Fragment z radia samochodowego, również zwiastuje klimatyczny dobór ścieżki dźwiękowej.

Fabuła piątej części Far Cry ma toczyć się w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Wspólnie z najemnikami będziemy starali się przeszkodzić pastorowi z hrabstwa Hope nad przejęciem kontroli nad tymi ziemiami. Premiera została przesunięta na 27 marca 2018 roku.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hTQ2uU5Pcjg

Tagi: far cry 5 PlayStation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal