Jakub Barwiak Jakub Barwiak 04.01.2018 13:49
Daredevil. Pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu
443V

Daredevil. Pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu

Daredevil będzie jednym z netfliksowych seriali Marvela, który powróci w tym roku. W sieci pojawiły się pierwsze, nieoficjalne, zdjęcia z planu tej produkcji. Spoilery.

Gore Gab – użytkownik Twittera – podzielił się zdjęciami z planu trzeciego sezonu Daredevila. Udało mu się uwiecznić sceny powiązanie z procesem Wilsona Fiska. Widać na nich grupę protestujących, którzy raczej nie pałają miłością do Kingpina.

Bright - sequel potwierdzony

Drugi sezon Daredevila pokazywał nam Fiska jako osobę, która z łatwością może opuścić więzienie, jeśli tylko tego zechce. Wygląda jednak na to, że tym razem chce zdobyć wolność w bardziej legalny sposób, być może będzie to sposób na zyskanie w oczach opinii publicznej. Prawdopodobnie w sezonie trzecim, Kingpin będzie chciał być zarówno szychą świata przestępczego, jak i znany businessmanem.

Po dosyć efektywnej działalności antyprzestępczej Punishera, Fisk będzie miał spore pole do manewru w kwestii swoich planów. Ograniczać go mogą jednak agenci FBI, którzy mają zaznaczyć swoją obecność w trzecim sezonie Daredevila. Nie można również zapomnieć o tytułowym superbohaterze.

Daredevil powróci na Netfliksie w dalszej części roku.

Źródło: https://screenrant.com/daredevil-season-3-kingpin-set-photos/

Tagi: daredevil marvel netflix