Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.01.2018 20:02
Sony przypomina o styczniowej promocji. Taniej kupicie ponad 500 gier
1689V

Sony przypomina o styczniowej promocji. Taniej kupicie ponad 500 gier

Gigantyczna wyprzedaż w postaci styczniowej promocji trwa w najlepsze. W jej ramach możecie wyrwać taniej ponad 500 gier z PS Store. Sony zaprasza na zakupy i przypomina o inicjatywie za sprawą stosownego zwiastuna.

Styczniowa promocja zakończy się w dniu 19 stycznia. Do tego czasu możecie kupić taniej ponad 500 różnorodnych gier na konsole PlayStation. Sony przypomina o przecenach i prezentuje nowy materiał wideo.

Gigantyczna wyprzedaż w PS Store. Styczniowa promocja na ponad 500 gier

Wybór jest naprawdę ogromny i każdy posiadacz PlayStation 4, PlayStation Vita lub PlayStation 3 nie powinien mieć większych problemów, aby znaleźć coś ciekawego. Nowy zwiastun trwającej promocji skupia się na przecenionych grach, jak pakiet startowy Fortnite, Need for Speed: Payback i Star Wars: Battlefront 2. Przypomina również o niewątpliwych zaletach cyfrowego sklepiku Sony. Ten jest otwarty 24/7 - wystarczy do niego zajrzeć, kupić grę taniej i po chwili bawić z ulubioną pozycją.

PlayStation Store - styczniowa promocja

Zamierzacie po coś sięgnąć z obecnych promocji, czy może już to zrobiliście? Pochwalcie się w komentarzach swoimi wyborami lub polecanymi pozycjami.  

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Tagi: playstation 4 playstation store playstation vita playstaton 3 sony styczniowa promocja wideo wyprzedaż