Kacper Mądry Kacper Mądry 03.01.2018 15:02
Harry Potter: Wizards Unite. Następca Pokemon GO nadejdzie w 2018 roku
1892V

Harry Potter: Wizards Unite. Następca Pokemon GO nadejdzie w 2018 roku

Harry Potter: Wizards Unite będzie kolejną produkcją od Niantic Labs, która wykorzysta funkcje Rozszerzonej rzeczywistości. Kiedy możemy się spodziewać nowej produkcji?

Harry Potter: Wizards Unite ma być Pokemon GO przeniesionym do świata wykreowanego przez J.K. Rowling. Nowa produkcja powstaje już od pewnego czasu, jednak dotychczas było o niej dość cicho. Szef studia Nianitc Labs zdradził jednak kilka informacji.

Sprawdź, co nowego czeka na nas w mobilnym graniu.

Nowego tytułu przeznaczonego na smartfony możemy spodziewać się w drugiej połowie 2018 roku. Wysoka temperatura powietrza na pewno zachęci młodych adeptów magii do wyjścia na dwór i podróżowania przez świata patrząc w ekrany telefonów. Niantic Labs zaznacza jednak, że po niesamowitej popularności Pokemon GO nauczyli się oni wielu przydatnych informacji, które pozwolą lepiej dostosować im grę do wymogów prawnych danych państw oraz lepiej panować nad ogromną ilością graczy. W Harry Potter: Wizards Unite nie powinna powtórzyć się sytuacja, w której nie mogliśmy zalogować się na swoje konto w wyniku przeciążonych serwerów.

Harry Potter: Wizards Unite prawdopodobnie pozwoli graczom na naukę nowych czarów czy eksplorowanie naszej okolicy, w której dzięki Rozszerzonej rzeczywistości odnajdziemy wirtualne obiekty. Na naszej drodze staną potężni przeciwnicy, a gra zapewne będzie wciąż rozwijana o nowe funkcje.

Pokemon GO - zwiastun poprzedniej gry Niantic Labs:

 

Źródło: https://wccftech.com/harry-potter-wizards-unite-ar-game-aims-launch-in-the-second-half-of-2018/

Tagi: