Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.01.2018 13:59
Fire Pro Wrestling World na PS4 tego lata
342V

Fire Pro Wrestling World na PS4 tego lata

Fire Pro Wrestling World wreszcie trafi na PlayStation 4. Spike Chunsoft potwierdziło plany wydania wskrzeszonej serii wrestlingowej na lato tego roku.

Fire Pro Wrestling World to kultowa w niektórych kręgach seria wrestlingowa, która pozwala nie tylko na zwyczajną w tym gatunku grę, ale przede wszystkim - na tworzenie własnego zawodnika, korzystając z gigantycznej bazy ruchów i animacji. Dzięki temu możemy grać takim zawodnikiem, jakiego sobie wymarzymy.

Oczywiście tak rozbudowana gra ma swoje ograniczenia. W tym przypadku - graficzne. Całość podana jest w rzucie izometrycznym, a walczący zawodnicy to modele stworzone na modłę klasycznych sprite'ów.

Gra dostępna do tej pory była w formie wczesnego dostępu na PC-tach (opuściła go pod koniec 2017 roku) i została przyjęta w wyjątkowo ciepły sposób. Na PS4 trafi w lato, choć dokładnie nie wiadomo kiedy.

Razem z okienkiem premierowym, potwierdzono współpracę z New Japan Pro-Wrestling. Odda to nam nie tylko licencjonowanych zapaśników  japońskiej federacji, ale także pozwoli wziąć udział w rozbudowanym trybie kariery w którym wespniemy się po kolejnych szczeblach kariery w NJPW.

Fire Pro Wrestling World - rozgrywka z wersji PC

 

Źródło: https://twitter.com/sc_prowrestling

Tagi: Fire Pro Wrestling World PlayStation 4 Spike Chunsoft wideo