Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.01.2018 13:44
Overwatch. Jakie nowości czekają na nas w tym roku?
389V

Overwatch. Jakie nowości czekają na nas w tym roku?

Overwatch nawet nie myśli zwalniać tempa. Blizzard ma konkretne plany w temacie rozwoju swojej najpopularniejszej gry ostatnich lat. I na początku nowego roku, deweloper postanowił nam te plany zdradzić.

Czego możemy spodziewać się w temacie Overwatch w 2018 roku? Blizzard, co oczywiste, nadal bardzo mocno będzie wspierać swój najpopularniejszy tytuł. Na część nowości nie będziemy musieli czekać wyjątkowo długo. Już w ciągu najbliższych tygodni gracze dostaną nową mapę - Blizzard World - którą pokazano nam jakiś czas temu. Później na rozkładzie mamy specjalne wydarzenie z okazji nowego roku w Chinach (rok Psa). Razem z ograniczonymi czasowo przedmiotami, pojawią się także nowości w skrzynkach. Na stałe.

W Overwatch gracze spędzają średnio po 2 godziny dziennie

Co później? W styczniu wystartuje Liga Overwatch do której Blizzard przykłada się wyjątkowo mocno licząc, że uda się spopularyzować grę w temacie e-sportu, z czym aktualnie są pewne problemy. Blizzard ma w planach także przywrócenie wydarzeń z 2017 roku. Mowa tutaj chociażby o wydarzeniu PvE, świętowaniu rocznicy wydania gry w maju (wrócą legendarne skórki).

W trakcie opracowania jest także kolejny, 27 bohater gry. Poza tym, dostaniemy także - co oczywiste - nowe mapy, ale o nich jeszcze nie usłyszymy. Blizzard skupi się także mocniej na rozwoju gry w temacie rywalizacji. Overwatch otrzymać ma więcej nowości w kwestiach rankingów. Na początek zdradzono jednak, że pojawi się specjalny ranking dla graczy na poziomie Diamentowym, który nie będzie brał pod uwagę ostatnich wyników.

Na koniec Jeff Kaplan zdradził, że zespół deweloperski ma zamiar kontynuować opowiadanie historii Overwatch za pomocą animacji, które zostają przyjęte przez społeczność wyjątkowo ciepło.

Tagi: Activision Blizzard Blizzard Overwatch PlayStation 4 wideo