Jakub Barwiak Jakub Barwiak 02.01.2018 19:50
Han Solo. John Williams napisze motyw przewodni filmu
347V

Han Solo. John Williams napisze motyw przewodni filmu

Jeśli należycie do tych osób, które uważają, że nie ma Gwiezdnych Wojen bez Johna Williamsa, mamy dla Was dobrą wiadomość. Legendarny kompozytor napisze motyw przewodni do Hana Solo.

Variety podaje, iż John Williams będzie zaangażowany w kolejny gwiezdnowojenny film. Legendarny kompozytor napisze motyw przewodni do Hana Solo. W rozmowie z portalem wyjaśnił na czym będzie polegać jego współpraca z Johnem Powellem – głównym kompozytorem drugiego spin-offa Star Wars.

Han Solo. Plotki o porażce filmu

Zaoferuję Johnowi i Ronowi Howardowi moją pracę, jeśli będą z niej zadowoleni, wtedy będę szczęśliwy. John dokończy muzykę. Napisze resztę motywów i inne rzeczy, nie mogę się doczekać aby ich usłyszeć.

Co ciekawe, mimo iż zarówno John Williams, jak i Ron Howard są weteranami Hollywood, obaj panowie będą ze sobą współpracować po raz pierwszy. Han Solo będzie również pierwszą okazją dla Williamsa aby ten napisał motyw specjalnie dla słynnego przemytnika. Kompozytor stworzył utwory dla Luke’a, Yody, Lei, Anakina i Rey, jednak nigdy dla dla bohatera, w którego wcielał się Harrison Ford.

Czy Williams stworzy niezapomniany utwór? Czy Powell mu dorówna? O tym przekonamy się już w maju gdy do kin wleci Han Solo.

 

 

Źródło: https://screenrant.com/john-williams-solo-star-wars-story-theme/

Tagi: Disney han solo lucasfilm solo