Jakub Barwiak Jakub Barwiak 02.01.2018 14:34
Z Archiwum X. Pożegnamy Scully
675V

Z Archiwum X. Pożegnamy Scully

Fani X-Files możecie zacząć wyciągać chusteczki do wycierania łez. Gillian Anderson potwierdziła, iż chce pożegnać się z rolą agentki Scully.

Wygląda na to, że Gillian Anderson nie zmieniła swojego zdania od czasu Comic Conu w Nowym Jorku i wciąż chce pożegnać się z postacią Dany Scully. W czasie rozmowy z TV Insiderem, aktorka poruszyła temat swojej emerytury od pracy związanej z mniej lub bardziej dziwnymi zjawiskami.

Twórca Z Archiwum X o krytyce 10. sezonu

Już na samym początku mówiłam, że to dla mnie koniec. Byłam zaskoczona reakcją ludzi na moje ogłoszenie, gdyż dla mnie to zawsze miał być tylko jeden sezon.

Być może fakt, iż Anderson od początku zakładała, iż wskrzeszenie Z Archiwum X ma trwać tylko jeden sezon może wpłynąć jeszcze na jej decyzję. Jeśli jedenasta seria osiągnie spory sukces, niewykluczone, że Fox złoży jej propozycję, którą będzie bardzo ciężko odrzucić. W to, iż w świecie X-Files jest jeszcze wiele historii do opowiedzenia wierzy twórca serialu – Chris Carter.

Jest wiele historii do opowiedzenia. To czy je opowiemy, to już kwestia otwarta. Prawda gdzieś tam jest.

Decyzja Anderson wydaje się być zrozumiała, po wcielaniu się w tą samą postać praktycznie od ćwierć wieku, może przyjść moment, w którym trzeba powiedzieć stop. Jeśli gwiazda Z Archiwum X dotrzyma słowa, fani tej produkcji powinni zacząć się przygotowywać na pożegnanie z kultową bohaterką.

 

Źródło: https://screenrant.com/x-files-gillian-anderson-season-11-exit/

Tagi: gillian anderson x-files z archiwum x