Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.01.2018 10:31
Teaser nowej gry twórcy Shadow of the Colossus i The Last Guardian
666V

Teaser nowej gry twórcy Shadow of the Colossus i The Last Guardian

Fumito Ueda jest dla wielu najlepszym twórcą gier. Na swoim koncie ma Ico, Shadow of the Colossus oraz The Last Guardian. W trakcie prac nad tym ostatnim tytułem, odszedł z Sony i założył swoje studio genDesign. Teraz na oficjalnej stronie pojawił się pierwszy obrazek z prawdopodobnie nowej gry.

O nowej produkcji Fumito Uedy nie wiemy nic. Nie znamy platformy, nie wiadomo jaki pomysł na swój tytuł ma ten uznany twórca. Jednak patrząc wstecz na poprzednie produkcje, spodziewać możemy się czegoś równie angażującego i magicznego co Ico, Shadow of the Colossus (którego remake dostaniemy już za miesiąc) czy wydane ostatnio The Last Guardian.

Shadow of the Colossus na PS4 wygląda przepięknie

Nowy obrazek, którego fragment możecie zobaczyć poniżej (pełna wersja tutaj) przypomina trochę styl Shadow of the Colossus. Jednak najbardziej ciekawić może humanoidalny stwór, leżący po prawej stronie grafiki.

Poza załączonym obrazkiem, na oficjalnej stronie studia genDesign widnieją tylko życzenia noworoczne, ale miejmy nadzieję, że są one wstępem do pełnej zapowiedzi nowej gry.

Źródło: http://www.gendesign.co.jp/index.html

Tagi: fumito ueda gendesign