Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.12.2017 01:22
Diablo 3 - rocznicowe wydarzenie Ciemność nad Tristram powraca
1824V

Diablo 3 - rocznicowe wydarzenie Ciemność nad Tristram powraca

Ciemność nad Tristram w Diablo 3 powraca. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rocznicowy event w najnowszej części Diablo będzie ponownie dostępny.

Ciemność nad Tristram w Diablo 3 pojawiła się niecały rok temu z okazji dwudziestolecia wydania Diablo. Specjalnie przygotowany dungeon wraz z odpowiednimi filtrami graficznymi został udostępniony za darmo w aktualizacji Diablo 3. Mimo że fani liczyli na coś więcej (remake Diablo), to jednak taki ruch musiał wszystkim wystarczyć.

Czy Ciemność nad Tristram warte jest uwagi? Przeczytaj nasze trzy grosze

Początkowe kontrowersje związane były z czasowością wydarzenia. Blizzard zaznaczył, ze Ciemność nad Tristram będzie dostępna wyłącznie w styczniu i będzie wracać co roku. Zgodnie z tymi zapowiedziami, symboliczny dodatek będzie ponownie aktywny od 1 do 30 stycznia. Za wykonywanie wyzwań, otrzymywać będziemy widoczne na poniższym gifie przedmioty.

O tym, czy warto tracić na aktywność czas możecie przekonać się sami. Ci, którzy zaspali rok temu, mogą rzucić okiem na nasze nagranie wideo i ocenić, czy takie coś, jest odpowiednim hołdem dla tak wspaniałej serii jaką jest Diablo.

Diablo 3 Ciemność nad Tristram

 

Źródło: https://eu.battle.net/d3/pl/blog/21361560

Tagi: