SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.12.2017 20:38
Najgorzej oceniane gry 2017 roku
1612V

Najgorzej oceniane gry 2017 roku

Były najlepsze gry roku, więc pora na te najgorsze. Ktoś w końcu musi cierpieć, abyście Wy mogli odpocząć i nie zaprzątać sobie głowy pewnymi potworkami.

Rok 2017 to nie tylko zalew hitów. Nie obeszło się również bez tragicznych gier, od których najlepiej trzymać się jak najdalej. Jeśli myślicie, że zawód recenzenta jest naprawdę fajnym zajęciem, to po ujrzeniu poniższej listy zastanowicie się nad tym dwukrotnie.

Techniczne majstersztyki i najpiękniejsze gry 2017 roku

Przeglądając serwis Metacritic możemy spojrzeć na listę najgorzej ocenianych gier 2017 roku. Część z nich nawet zrecenzowaliśmy, abyście Wy nie musieli się z nimi użerać. Są również pewne wyjątki, jak Maize, które przypadło nam wyjątkowo do gustu. Nasze oceny innych produkcji w główniej mierze się pokrywają i ostrzegają nieświadomego nabywcę przed czyhającym zagrożeniem:

Największym potworkiem okazuje się koszmarne Road Rage, które w naszej recenzji  nie bez powodu otrzymało tragiczną notę 2/10. Takich porażek było w roku więcej i aż trudno się nadziwić, jak wiele z nich przechodzi kontrolę jakości.

Road Rage - zwiastun otwartego świata

Źródło: Metacritic

Tagi: Maximum Games playstation 4 Road Rage Team6 Game Studios wideo