Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.12.2017 16:06
Skasowana przez Bungie muzyka do Destiny wreszcie dostępna
326V

Skasowana przez Bungie muzyka do Destiny wreszcie dostępna

Z wyciętej w trakcie produkcji Destiny zawartości dałoby zrobić się przynajmniej kolejne dwie gry. Od dawna wiemy mniej więcej ile fabuły wyrzucono z końcowego produktu, ile lokacji wycięto. Część później wróciło w dodatkach. Ale jedno pozostawało przez cztery lata poza naszym zasięgiem.

Music of the Spheres komponowane było przez wieloletniego pracownika Bungie - Marty O'Donnela, który razem z  Michaelem Salvatorim i Paulem McCartneyem odpowiadać mieli za całą muzyczną otoczkę marki Destiny. Ale Activision popadło w konflikt z kompozytorem, co skończyło się jego wyrzuceniem z firmy. Po tym wydarzeniu, cały projekt Music of the Spheres poszedł do kosza.

Później O'Donnel zdradził, że wytłoczono około 100 sztuk płyt z muzyką i je rozdano. Kompozytor liczył, że ktoś kiedyś wreszcie udostępni jego kompozycję, bo on sam nie mógł tego zrobić. I marzenia Martiego się spełniło. Music of the Spheres, na które składa ponad 50 minut muzycznych kompozycji jest dostępne w Internecie.

Destiny - Music of the Spheres

Fragmenty niektórych utworów mogliście usłyszeć w dziennikach deweloperskich i zwiastunach przed premierą gry. Jeśli więc jesteście fanami Destiny, to ten wyciek którego autorem jest anonimowy internauta, powinien wam się spodobać.

Źródło: https://kotaku.com/four-years-later-destinys-music-of-the-spheres-has-lea-1821572335

Tagi: Activision Bungie destiny playstation 4