SKLEP
Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.12.2017 13:35
Code Vein zaprezentowane na prawie godzinnym materiale
460V

Code Vein zaprezentowane na prawie godzinnym materiale

Wczorajszego dnia odbyła się oficjalna transmisja, podczas której przez godzinę prezentowano rozgrywkę w Code Vein. Po raz kolejny możemy zobaczyć jak grający nie radzi sobie z bossem.

Code Vein mocno inspiruje się rozgrywką, z której zasłynęły gry z serii Dark Souls. Twórcy jednak wybierają post-apokaliptyczny klimat z wampirami w roli głównej. Wcielimy się w jednego z nich i postaramy się przetrwać w skrajnie niebezpiecznym świecie. Więcej szczegółów o fabule mogliśmy poznać ostatnio na nowym zwiastunie. Pod linkiem poniżej znajdziecie nie tylko najnowszy zwiastun, ale również galerię.

Code Vein prezentuje nowy zwiastun i galerię

Wczorajszego dnia Bandai Namco Entertainment America urządziło oficjalną transmisję, w trakcie której zaprezentowano Code Vein. Nie jest to pokaz najwyższej jakości, bo grający zdecydowanie mistrzem nie jest. Nie jest to też prezentacja czegoś, czego nie widzieliśmy wcześniej, ale każda okazja do przyjrzenia się temu tytułowi jest dobra. Tym bardziej, że całość jest w języku angielskim.

Code Vein - oficjalna transmisja z pokazem rozgrywki

Code Vein ma ukazać się w pierwszym kwartale przyszłego roku, ale szczegółów twórcy jeszcze nie podali. Poznaliśmy jednak kilka szczegółów na temat rozgrywki. Wiemy, że poziom trudności ustalony będzie z góry, ale grę będziemy mogli nieco ułatwić sobie dzięki towarzyszowi.

Tagi: Bandai Namco Code Vein Namco Bandai playstation 4 wideo