SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.12.2017 01:43
Kolejny boss usunięty z Bloodborne stał się grywalny
627V

Kolejny boss usunięty z Bloodborne stał się grywalny

Mało wam sekretów Bloodborne? Kolejne właśnie zostały odkryte. Tym razem Sanadsk, który grzebie w plikach gry znalazł kolejne niewykorzystane modele przeciwników i postaci niezależnych. A do tego znalazł coś... wyjątkowo ciekawego.

Sanadsk, który od pewnego czasu grzebie w plikach gry i składa modele usunięte z Bloodborne, tym razem pokazał nam niewykorzystane postaci niegrywalne, dorzucając do tego interesujące odkrycie - władcę Cainhurst, którego design zmieniał się kilkukrotnie. Poza nim, modder wygrzebał pewną ciekawostkę.

Bloodborne - ciąg dalszy sekretów gry

Modyfikując pliki gry, Sanadsk poszukiwał niewykorzystanych w grze lochów kielicha. I je znalazł. W jednym z nich siedziało coś, co przypomina wczesną wersję Moon Presence, jednego z bossów w grze. Co ciekawe, boss ten jest w większej mierze skończony i mimo kilku błędów, udało się z nim zmierzyć i całość zarejestrować na nagraniu.

Bloodborne - walka z usuniętymi przeciwnikami

Co ciekawe, bossowie towarzyszy niewykorzystana lokacja, która miała być jego siedliskiem, a która trochę przypominać może miejsce w którym walczymy z Sierotą Kos. Poza wersją z którą gracz walczył, w przygotowaniu były także inne, z których jednak zrezygnowano. Podobnie jak z wielu innych rzeczy, które zapewne Sanadsk będzie nam co kilka dni publikował.

Tagi: bloodborne from software playstation 4 Sony Computer Entertainment wideo