Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.12.2017 01:20
Activision usuwa gry z PS Store
741V

Activision usuwa gry z PS Store

Activision bez żadnego uprzedzenia graczy postanowiło usunąć część licencjonowanych gier z cyfrowej dystrybucji. Jeśli nie zdążyliście kupić The Legend of Korra - jest już za późno. Zniknąć mają też gry na licencji Transformers.

Activision jako jeden z nielicznych wydawców AAA tworzy jeszcze gry oparte na licencjach. Ale i od tego powoli firma odchodzi, żegnając kolejne gry wraz z wygasającymi licencjami. Kilka godzin temu ze cyfrowej dystrybucji zaczęły znikać licencjonowane tytuły na PS3 i PS4. Activision utraciło prawa do gier na podstawie marki The Legend of Korra, więc tytuł ten zniknął z PS Store.

Przeczytajcie naszą recenzję gry The Legend of Korra

Zniknęło także Transformers Devastation na PS3 i PS4, ale tu problem jest o tyle mniej bolesny, że oba tytuły dostępne są także w pudełkowej wersji. Więc jeśli ktoś chce sprawdzić najlepszą grę stworzoną przez PlatinumGames na potrzebę Activision - musi kupić fizyczną kopię.

To jednak nie koniec usuwania gier. Zniknąć mają też kolejne dwie pozycje oparte na licencji Transformers - Rise of the Dark Spark oraz Fall of Cybertron. Gry i dodatki do tych produkcji zostały już usunięte z PC-towego sklepu Steam, więc ich usunięcie z PS Store i Xbox Live wydaje się być kwestią najbliższych godzin.

Tagi: Activision PlatinumGames Inc. playstation 4 the legend of korra

Nie przegap