Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.12.2017 19:34
Monster Hunter World przedstawia ważnych liderów na nowej galerii
609V

Monster Hunter World przedstawia ważnych liderów na nowej galerii

Monster Hunter World już jutro będzie ponownie możliwe do wypróbowania w ramach testów beta. Tym razem udział w inicjatywie będzie mógł wziąć każdy użytkownik PlayStation 4. Zanim do tego dojdzie możemy rzucić okiem na nowe zrzuty ekranu. Te przedstawiają postacie istotne dla rozgrywki.

Monster Hunter World już jutro z dniem 22 grudnia rozpocznie drugą falę beta testów. Zabawa potrwa do 26 grudnia i pozwoli nam zdobyć kilka kosmetycznych bonusów do pełnej wersji gry. Ta pojawi się na rynku w przyszłym miesiącu, czyli 26 stycznia 2018 roku. 

Monster Hunter World z kampanią na co najmniej 40-50 godzin zabawy

Monster Hunter World otrzymało nowe zrzuty ekranu w rozdzielczości 1080p. Możemy się na nich przyjrzeć bohaterom niezależnym i paru innym elementom. Nie brakuje uroczych Palico i groźnej bestii, z którą mierzy się łowca.

Obrazki przedstawiają postacie, które będziemy często odwiedzać. Pracują oni w mieście Astrea, gdzie gracz przychodzi rejestrować nagrody, zarządzać zadaniami i dostarczać pożądane przedmioty. Poniższy zrzut ukazuje liderów drużyn "Materials",  "Research" i "Technical"

Monster Hunter World - NPC

Reszta zrzutów obrazu znajduje się w galerii, a niżej nagranie wymagającej rozgrywki z polowań na potężne bestie.

Monster Hunter World - materiał z rozgrywką

Źródło: https://www.dualshockers.com/monster-hunter-world-gets-1080p-screenshots-showing-npcs-special-quests-guild-cards/

Tagi: Capcom galeria Monster Hunter World obrazki playstation 4 wideo

Nie przegap