Daniel Stroński Daniel Stroński 21.12.2017 18:04
Twórcy gier LEGO szykują się na następną generację
919V

Twórcy gier LEGO szykują się na następną generację

Traveller's Tales od lat rozwija swój schemat na klockowe gry i różnice między pierwszymi tytułami z PS2 i najnowszymi produkcjami są wyraźne. Wygląda na to, ze ewolucja postępuje i firma zaczyna myśleć o PlayStation 5.

Traveller's Tales póki co nie ujawniło marki, na której bazować będzie kolejna gra LEGO, ale już od kilkunastu lat studio nie przestaje dostarczać kolejnych produkcji na popularnych licencjach i nie zanosi się, żeby 2018 rok był wyjątkiem. Możemy jednak spodziewać się prac na mniejszą skalę, jeśli chodzi o gry na obecną generację. Deweloper szuka specjalisty od nowych technologii.

Recenzja: LEGO Marvel Super Heroes 2 

Na oficjalnej stronie TT Games pojawiła się oferta pracy - poszukiwany jest programista, który odnajduje się na każdej platformie, włącznie z następną generacją:

Starszy Programista Technologiczny

Będziecie pracowali na każdej możliwej platformie, od handheldów, przez pecety, po konsole obecnej i następnej generacji. Z tego powodu będziecie używali wielu odmiennych środowisk programistycznych i języków programowania, mając do czynienia z wyzwaniami na każdej płaszczyźnie tworzenia gry. Żaden dzień nie będzie jak wcześniejszy i nie znudzicie się!

Jako wymagania dodatkowe wymieniane jest doświadczenia z platformami PS4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android, PC i MacOS, jako że z next genami kontaktu nie znajdą raczej u nikogo. Warto jednak odnotować, że studio myśli przyszłościowo i być może planuje niebawem zacząć prace nad grą przeznaczoną właśnie na PlayStation 5.

Wykorzystania jakiej popularnej marki się spodziewacie? Po Marvelu u Ninjago z tego roku, nastał Waszym zdaniem czas na DC Comics, a może coś opartego na najnowszym epizodzie Gwiezdnych wojen?

Źródło: http://ttgames.com/jobs/

Tagi: LEGO Marvel Super Heroes 2 Traveller's Tales Warner Bros. Interactive