SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.12.2017 12:49
Bloodborne - ciąg dalszy sekretów gry
472V

Bloodborne - ciąg dalszy sekretów gry

Skasowana zawartość w Bloodborne zgodnie z zapowiedziami, powoli odkrywa swoje tajemnice przed graczami. YouTuber Sanadsk wypuścił kolejne materiały wideo w których pokazuje usunięte z gry rzeczy.

Poprzednim razem mogliśmy zobaczyć usuniętych z Bloodborne bossów i przeciwników. Tym razem Sanadsk skupił się na przedmiotach, poświęcając czas zestawom zbroi oraz broni palnej, której z gry usunięto najwięcej. Do czego się dokopał?

Kolejne sekrety Bloodborne ujawnione

Jeśli chodzi o broń palną, to z gry usunięto znacznie więcej tego typu oręża. Pierwotnie miało one mieć większy wpływ na grę, więc i gra oferowała więcej pistoletów skałkowych, większe strzelby, a nawet armaty do wykorzystywania przez naszą postać. Z gry wyleciały też zestawy zbroi, z czego Sanadsk pokazał nam kompletny zestaw czegoś, co wygląda jak wstępna wersja rycerza z Cainhurst.

Więcej niespodzianek na poniższym materiale.

Bloodborne - skasowana zawartość, część 3.

Na dokładkę mamy także wideo w którym Sanadsk sprawdza, czy Vicar Amelia ma twarz. I jeśli tak, to jak wygląda. Ostrzegamy przez mikrymi spoilerami, ale polecamy zobaczyć wideo, gdyż okazuje się, że Amelia...

Tagi: bloodborne from software playstation 4 Sony Computer Entertainment wideo