Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.12.2017 12:06
Hangar 13 przejmuje ważnych pracowników Guerrilla Games
385V

Hangar 13 przejmuje ważnych pracowników Guerrilla Games

Hanger 13, studio, które dało nam Mafię 3, pracuje nad nowym projektem. By ten wyszedł jak najlepiej, postanowiono zatrudnić dwóch pracowników studia Guerrilla Games, którzy pracowali nad Horizon Zero Dawn.

Mafia 3 była pierwszą grą młodego studia Hangar 13 stworzonego pod marką 2K Games. Tytuł w tej niezwykle popularnej serii jednak podzielił graczy, ze wskazaniem na grupę krytykującą trzecią odsłonę Mafii. Mimo to, gra sprzedała się dosyć dobrze i 2K Games dało zielone światło kolejnemu tytułowi od Hangar 13.

Czy Mafia 3 jest tak zła jak o niej mówią? Przeczytaj naszą reckę

Czy będzie to Mafia 4, czy może coś zupełnie nowego - nie wiemy. Jednak studio się zbroi i zatrudnia nowych, zaprawionych w bojach pracowników. Z Guerrilla Games podprowadzono dwójkę pracowników - Davida Forda i Marka Norrisa. Ford w Guerrilla Games pracował nad Horizon Zero Dawn i był głównym designerem zadań w grze. Norris za to piastował pozycję producenta gry.

Oprócz tego, Hangar 13 nadal poszukuje pracowników na pozycję starszego designera walk i przeciwników oraz osoby mające doświadczenie w pracach nad grami z otwartym światem. Wiemy więc w jakim kierunku podąży nowa gra twórców Mafii 3. Wolelibyście Mafię 4 czy może coś zupełnie nowego?

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2017/12/20/guerilla-games-39-david-ford-designer-and-mark-norris-producer-working-on-new-hangar-13-project.aspx

Tagi: Guerrilla Games Hangar 13