SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.12.2017 11:29
Bloodborne - usunięci przeciwnicy ponownie w grze!
2200V

Bloodborne - usunięci przeciwnicy ponownie w grze!

Bloodborne, podobnie jak pozostały gry od From Software, mają mnóstwo wyciętej zawartości. Ostatnio pokazywaliśmy wam część tego, co z gry wycięto. Okazuje się jednak, że komuś udało się wyciętą zawartość włożyć ponownie do gry!

Ostatnio pokazywaliśmy wam materiały wycięte z Bloodborne do których dokopał się jeden z fanów serii. Z pomocą innych osób, powstało narzędzie, które pozwala przeglądać modele postaci, przeciwników i bossów. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć m.in. ogromnego bossa, wyglądającego jak prekursora Vicar Amelii.

Kolejne sekrety Bloodborne ujawnione

Okazuje się jednak, że na oglądaniu modeli się nie skończyło i komuś udało się tak zamieszać w plikach gry, że... skasowani przeciwnicy i boss pojawiają się w grze. Co ważne - nie są to nieruchome modele, tylko normalnie działający wrogowie z którymi można walczyć.

I to właśnie zaprezentowano na nowych filmikach. Na pierwszym z nich widać walkę z przerośniętą bestią, a drugi materiał to nieużyty przeciwnik z Lochów Kielicha.

Bloodborne - walka ze skasowanym z gry bossem

Bloodborne - skasowany przeciwnik z Lochów kielicha

Zapytacie - jak to się udało? Otóż osoby, które odkryły modele, bawiły się podmianami ID przeciwników, aż ostatecznie udało im się włożyć skasowane modele w grywalnej wersji do gry. W jaki sposób? Powiemy po prostu, że PS4 w wersji 1.76 pozwala na odpalanie modyfikowanych plików. Dzięki temu, możemy oglądać kolejne sekrety Bloodborne w akcji.

Tagi: bloodborne From Software playstation 4 Sony Computer Entertainment wideo