Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.12.2017 11:18
Neverwinter - Rozszerzenie Swords of Chult na PS4 w przyszłym roku
488V

Neverwinter - Rozszerzenie Swords of Chult na PS4 w przyszłym roku

Neverwinter czyli darmowe MMORPG, otrzyma w przyszłym roku rozszerzenie, które na PC pojawiło się w październiku. Mowa o dodatku Swords of Chult.

Neverwinter najnowsze rozszerzenie otrzymało w październiku, choć nie trafiło ono jeszcze na PlayStation 4. Gracze konsolowi nie będą już dłużej trzymani w niepewności, bo twórcy w końcu ujawnili datę, w którym rozszerzenie trafi również na konsole. Kiedy ma to nastąpić? Według podanej informacji - 9 stycznia przyszłego roku.

Więcej o Neverwinter w naszej bazie gier

Po aktualizacji, która wejdzie w okolicach tego dnia, pojawi się nowa potyczka o nazwie The Merchant Princes' Folly. Wraz z pięcioma innymi graczami za sprawą tego trafimy do nowych lokacji, gdzie zmierzymy się z nowymi przeciwnikami, a na końcu otrzymamy nowe nagrody. Oprócz tego w Neverwinter za sprawą rozszerzenia pojawi się kilka innych nowości, o których twórcy w swoim czasie wspominali na poniższym filmie.

Neverwinter - twórcy przedstawiają Swords of Chult

Czekają nas więc zmiany również w trybie PvP - w temacie statystyk i sprzętu. Więcej szczegółów najpewniej poznamy wkrótce.

Źródło: https://www.dualshockers.com/neverwinter-sword-chults-console-release-date-announced/

Tagi: cryptic studios Neverwinter Perfect World Entertainment Inc PlayStation 4 swords of chult wideo

Nie przegap