Jakub Barwiak Jakub Barwiak 14.12.2017 14:54
Aquaman. Członek obsady wierzy w przyszłość uniwersum DC
312V

Aquaman. Członek obsady wierzy w przyszłość uniwersum DC

Mimo niezbyt przychylnej prasy, jaką zbiera filmowe uniwersum DC , jeden z członków obsady Aquamana wciąż wierzy w powodzenie całego projektu.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele spekulowano o filmach, które miałyby powstać w ramach uniwersum DC. Jednym z najpewniejszych, bo z konkretną datą premiery, jest Aquaman, który pojawi się w kinach w grudniu przyszłego roku. W ostatnim wywiadzie, Patrick Wilson (Obecność, Jack Strong) – członek obsady widowiska – podzielił się swoją pewnością co do przyszłości uniwersum.

DC czeka trzęsienie ziemi?

Jako fan, patrzę na wybory jakich dokonują w temacie reżyserów. Są to silni, skupieni indywidualiści, a to daje mi pewności. Łatwo zatrudnić kogoś kto tylko potakuje. Oni tacy nie są, co jest bardzo ekscytujące)

Można przyznać rację Wilsonowi, który wskazuje na to, iż Warner Bros. wybiera niezwykle ciekawych reżyserów do swoich komiksowych filmów. Można mieć tylko nadzieję, iż włodarze tego studia częściej będą dawać więcej swobody artystycznej tym właśnie twórcom.

Optymizm Wilsona może brać się również z jego osobistych doświadczeń. Pracuje on na planie Aquamana, pod kierownictwem James Wana, niezwykle utalentowane reżysera, który już nie raz wykazywał się swoimi umiejętnościami, chociażby na planie Obecności, gdzie obaj panowie współpracowali ze sobą.

Źródło: https://screenrant.com/aquaman-patrick-wilson-ocean-master-villain-excited-dceu-future/

Tagi: aquaman DC patrick wilson warner bros

Nie przegap