Roger Żochowski Roger Żochowski 04.06.2010 20:20
Druga odsłona inFamous - OFICJALNIE!
1235V

Druga odsłona inFamous - OFICJALNIE!

Bardzo dziwią mnie kolejne wycieki na temat exclusive'ów szykowanych na najbliższe miesiące przez Sony i to tuż przed E3. Najpierw świat obiegła informacja o Killzone 3, teraz przyszedł czas na drugą odsłonę inFamous. UPDATE - znamy już nowego Cole'a!xxxxx

 

Ty razem na tapetę trafiło portugalskie wydanie Oficjalnego Magazynu PlayStation, w którym to na ostatniej stronie pojawiła się postać Cole MacGratha, bohatera pierwszej części inFamous, który rzuca wrogie spojrzenie na czytelnika. Zdjęciu towarzyszy podpis, z którego wynika, że w kolejnym numerze periodyku pojawi się zapowiedź ekskluzywnego tytułu zmierzającego na PS3. Gdy dodamy, że w kwietniu serwis PlayStation Lifestyle odkrył, iż Sony zarejestrowało domenę infamous2thegame.com, wszystko jest już chyba jasne. Albo ktoś w Sony lubi strzelać z ucha, albo firma ma naprawdę mocarny line-up tytułów szykowanych na E3 i może sobie pozwolić na zapowiedzi Killzone 3 i inFamous 2, tuż przed jedną z najważniejszych imprez w branżowym kalendarzu. Cóż, przekonamy się o tym już niedługo.

 

UPDATE 04.06.

Poniżej skanów z OPM znajdziecie okładkę lipcowego Game Informer - a na niej nowe wcielenie Cole'a MacGrath w inFamous 2, tym razem już oficjalnie! Nowe miasto, nowe moce, nowe wyzwania - wkrótce raport z E3!

Jak Wam się podoba nowy hiroł?

 

 

Tagi: infamous 2 sony Sucker Punch