Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.12.2017 19:17
Monster Hunter World - zobaczcie co na Was czeka w becie
675V

Monster Hunter World - zobaczcie co na Was czeka w becie

Monster Hunter World już jutro pozwoli nam wspólne polować na groźne potwory. Trzeba nadmienić, że mamy do czynienia z naprawdę wielką i rozbudowaną produkcją. Dlatego twórcy starają się nas odpowiednio przygotować przed wskoczeniem do gry.

Beta Monster Hunter World jest już za rogiem. Zabawę zaczniemy jutro o godzinie 18:00, a teraz przyszła pora na nowym materiał wideo. Twórcy w szybkich i zgrabny sposób przedstawiają nam najważniejsze cechy i zawartość, która będzie dostępna dla użytkowników.

Monster Hunter World - wszystko co musisz wiedzieć o becie

Monster Hunter World otrzymało nowy zwiastun, na którym twórcy przedstawiają zawartość z beta testów. Możemy rzucić okiem na czekające na nas zadania i czyhające w ukrycie potwory. Studio przypomina również o nagrodach, które przejdą do pełnej wersji, gdy ta pojawi się na rynku 26 stycznia.

Monster Hunter World - przewodnik po becie

Beta testy Monster Hunter World rozpoczną się 9 grudnia o 18:00, a zakończą w poniedziałek 11 dnia miesiąca. Pliki z grą można już pobierać, a w zabawie udział wezmą użytkownicy posiadający aktywny abonament PlayStation Plus.

Źródło: YouTube (Monster Hunter)

Tagi: beta Capcom Monster Hunter World PlayStation 4 wideo