Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.12.2017 18:29
Przerażające The Evil Within 2 otrzymuje wersję demo
811V

Przerażające The Evil Within 2 otrzymuje wersję demo

The Evil Within 2 dołącza do grona gier, które otrzymały bezpłatną wersję próbną. Demo jest już dostępne w PS Store i tylko czeka na wypróbowanie.

The Evil Within 2 to kolejny dowód na to, że Bethesda płynie pod prąd i stawia na gry, które nie cieszą się dzisiaj szczytem popularności. Wielki wydawca regularnie dostarcza pozycje przeznaczone dla jednego gracza i obiecuje, że w najbliższym czasie nie zrezygnuje ze swojej polityki.

Bethesda nie podda się panującym dzisiaj trendom

The Evil Within 2 to rewelacyjny przedstawiciel gatunku survival horrorów. Gra zebrała w naszej recenzji mocną ocenę 9/10. Od dzisiaj możecie przekonać się na własnej skórze, czy tytuł faktycznie zasługuje na tak liczne pochwały. W PS Store pojawił się bezpłatny wycinek przygody, który pobierzecie z tego miejsca.

The Evil Within 2 - zwiastun wersji demonstracyjnej

Jest to wersja trial, więc plik zajmuje 29 GB i pozwala przenieść postępy do pełnej wersji gry. Jeśli byliście zainteresowani tym tytułem, to koniecznie dajcie mu szansę. Produkcje wydawane przez Bethesda nie sprzedają się najlepiej, więc tym bardziej trzeba docenić starania firmy, która jawi się jako jeden z ostatnich bastionów gier stawiających nacisk na kampanię fabularną.

Źródło: YouTube ( Bethesda Softworks)

Tagi: Bethesda demo playstation 4 tango gameworks The Evil Within 2 trial wideo