Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.12.2017 17:51
Soul Calibur VI to reset historii - pierwsze informacje i galeria z gry
889V

Soul Calibur VI to reset historii - pierwsze informacje i galeria z gry

Legendarna seria bijatyk powraca w postaci Soul Calibur VI, które zadebiutuje na rynku już w przyszłym roku. Był pierwszy zwiastun, a teraz pora na wstępne szczegóły i zrzuty ekranu.

Soul Calibur VI odkryje przed nami ukrytą prawdę. Akcja gry zostanie osadzona w XVI wieku, a fabuła przedstawi wydarzenia z oryginalnego Soulcalibur, ale w inny sposób. Twórcy obiecują poprawiony system walki i przepiękną grafikę opracowaną na silniku Unreal Engine 4.

Soul Calibur VI zapowiedziane!

Soul Calibur VI ma być nową erą dla serii. Studio postarało się, aby rozgrywka, poruszanie postacią i sama walka były znacznie płynniejsze. Dynamiczne starcia będą szybsze niż kiedykolwiek, a pojedynki zostaną urozmaicone przez funkcję "Reversal Edge". Nowy mechanizm pozwoli nam automatycznie bronić ataki i zaatakować spektakularnie wyglądającym kontratakiem uzależnionym od ciosu wyprowadzanego przez przeciwnika. Widowiskowość ma przypominać sceny z najlepszych filmów akcji.

Na razie potwierdzono jedynie obecność dwóch ikonicznych wojowników. Pewne jest, że zagramy jako Mitsurugi i Sophitia. W kolejnych tygodniach studio będzie stopniowo odsłaniać karty i przedstawiać członków obsady. Poniżej pierwszy zwiastun z gry, a w galerii znajdziecie zrzuty przedstawiające rozgrywkę.

Soul Calibur VI - pierwszy zwiastun gry

Źródło: https://gematsu.com/2017/12/soulcalibur-vi-first-details-screenshots

Tagi: Bandai Namco galeria Namco Bandai obrazki playstation 4 Soul calibur VI wideo

Nie przegap