Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.12.2017 17:57
Klasyczny Dante powraca - Devil May Cry HD Collection trafi na PS4
697V

Klasyczny Dante powraca - Devil May Cry HD Collection trafi na PS4

Capcom szykuje kolejne odgrzewanie swoich klasyków. Tym razem przyszła pora na Devil May Cry HD Collection, a my trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że to tylko przygotowywanie fanów na pełnoprawną "piątkę".

Devil May Cry jest bez wątpienia serią przełomową, która ukształtowała gatunek slasherów. Klasyczny Dante ze swoim charakterystycznym czerwonym płaszczem i białymi włosami to nastomiast jeden z najbardziej ikonicznych bohaterów branży gier. Capcom zapowiedziało właśnie powrót klasyków - Devil May Cry HD Collection pojawi się na PS4.

Devil May Cry V - ogromna ilość plotek

Miejmy nadzieję, że Devil May Cry HD Collection to tylko podgrzewanie atmosfery przed zapowiedzią pełnoprawnej "piątej" odsłony cyklu. Capcom poinformowało graczy, że kolekcja, która pierwotnie zadebiutowała na PlayStation 3 pojawi się również na konsolach obecnej generacji. Otrzymamy dokładnie ten sam pakiet w wyższej rozdzielczości i stałych 60 klatkach na sekundę. Kolekcja będzie zawierać trzy pierwsze odsłony serii, gdzie ostatnia pojawi się w dopakowanej edycji specjalnej.

  • Devil May Cry
  • Devil May Cry 2
  • Devil May Cry 3: Special Edition

Devil May Cry HD Collection w wersji na PS4 zadebiutuje 13 marca 2018 roku. Potwierdzono wydanie fizyczne i cenę ustaloną na pułap $29.99. Poniżej premierowy zwiastun wydania z poprzedniej generacji konsol.

Devil May Cry HD Collection - zwiastun premierowy wersji PS3

Źródło: http://www.capcom-unity.com/dubindoh/blog/2017/12/07/devil-may-cry-hd-collection-coming-to-pc-ps4-and-xbox-one-on-march-13-2018

Tagi: