SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.12.2017 19:56
Sinner. Nowy zwiastun i data premiery chińskiego klona Dark Souls
910V

Sinner. Nowy zwiastun i data premiery chińskiego klona Dark Souls

Coraz więcej twórców pragnie osiągnąć sukces wykorzystując do tego popularność podgatunku Soulslike. Sinner to propozycja mniejszego studia, która dość mocno inspiruje się serią From Software, ale nie może się pochwalić podobnym wykonaniem.

Do Sinner nie bez powodu przylepiona została łatka "chińskiego Dark Souls". Tytuł na każdym materiale prezentuje się niczym mało wyszukana kopia dużo bardziej popularnej serii. Należy jednak pamiętać, że jest to dzieło mniejszej ekipy,a sama gra będzie sprzedawana w niższej cenie. O ostatecznej jakości tego dzieła przekonamy się po premierze, która nastąpi w kwietniu przyszłego roku.

Sinner - chiński klon Soulsów wygląda miernie

Sinner pojawi się na rynku w dniu 25 kwietnia 2018 roku w cenie $18.99. W trakcie przygody pokierujemy losami niewielkiego rycerza o imieniu Adam. Bohater cierpi na amnezje i będzie musiał zmierzyć się z urzeczywistnieniem największych grzechów, aby odzyskać utracone wspomnienia. 

Sinner wrzuci nas do mrocznego świata z głęboką historią. Całość ma być inspirowaną serią Souls i Shadow of the Colossus ze szczyptą stylu anime. Twórcy obiecują trzymające w napięciu i wymagające doświadczenie z dużą ilością broni i przeciwników. Otrzymamy kilka zakończeń i specjalne tryby zachęcające do kilkukrotnego ukończenia gry. Pozycja spróbuje wyróżnić się specjalnym systemem, gdzie przed walką z bossem będziemy musieli poświęcić część naszych statystyk.

Sinner: Sacrifice for Redemption - zwiastun z datą premiery

Źródło: YouTube ( Another Indie)

Tagi: Another Indie Dark Star Game Studios playstation 4 Sinner: Sacrifice for Redemption wideo