Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.12.2017 19:29
Finał Life is Strange: Before the Storm z datą premiery i zajawką
357V

Finał Life is Strange: Before the Storm z datą premiery i zajawką

Już jutro Life is Strange: Before the Storm otrzyma pełny zwiastun trzeciego odcinka. Tymczasem poznaliśmy jego datę premiery. Historia Chloe i Rachel zakończy się jeszcze w grudniu.

Life is Strange: Before the Storm od początku miało być nieco krótszą przygodą bez niepotrzebnego rozciągania. Właśnie dlatego zdecydowano się na strukturę trzech odcinków. Finałowy rozdział pojawi się już niedługo i przedstawi zakończenie tej niecodziennej przygody.

Life is Strange: Before the Storm - Chloe przemówi oryginalnym głosem

Historia Life is Strange: Before the Storm zostanie zakończona w dniu 20 grudnia. Właśnie wtedy na rynku pojawi się trzeci i finałowy odcinek opowieści o tytule "Hell is Empty". Poniżej znajdziecie jego krótką zajawkę, a pełny zwiastun zostanie udostępniony jutro o godzinie 17:30 czasu polskiego.

Life is Strange: Before the Storm - krótka zajawka trzeciego odcinka

Na początku przyszłego roku posiadacze edycji deluxe będą mogli zapoznać się jeszcze z bonusowym odcinkiem, gdzie pokierujemy młodą Max. Tymczasem warto przypomnieć, że studio Dontnod pracuje nad pełnoprawną kontynuacją w postaci Life is Strange 2, więc w przyszłości jeszcze wrócimy do tego świata.

Źródło: Twitter (Life is Strange)

Tagi: Deck Nine Games Life is Strange: Before the Storm PlayStation 4 Square Enix wideo

Nie przegap