Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.12.2017 19:04
Marvel vs. Capcom: Infinite do sprawdzenia za darmo przez posiadaczy PS+
460V

Marvel vs. Capcom: Infinite do sprawdzenia za darmo przez posiadaczy PS+

Jeśli posiadacie aktywny abonament PS+ to czeka na Was miła niespodzianka. Capcom ponownie pozwoli wypróbować Marvel vs. Capcom: Infinite. Jest jednak pewien haczyk, który nie spodoba się osobom zainteresowanym trybem fabularnym.

Marvel vs. Capcom: Infinite mocno zawiodło oczekiwania Capcom i sprzedaje się katastrofalnie. Twórcy się nie poddają i próbują zachęcić nowych użytkowników drugim darmowym weekendem i kolejnymi postaciami DLC.

Marvel vs. Capcom: Infinite prezentuje nowe stroje premium

Marvel vs. Capcom: Infinite ponownie będzie możliwe do wypróbowania za darmo. Tym razem jednak wyłącznie przez posiadaczy aktywnego członkostwa PlayStation Plus. Twórcy udostępnią grę w dniach 8-11 grudnia. Nie otrzymamy dostępu do całej produkcji. Będziemy mogli sprawdzić za to tryb treningu i powalczyć w sieciowych meczach nierankingowych. Do naszej dyspozycji zostaną oddani wszyscy podstawowi bohaterowie.

Poniżej z kolei zwiastun drugiej fali zawodników DLC, którzy debiutują z dniem dzisiejszym. Do obsady dołączyli: Venom, Winter Soldier i Black Widow. Zawodników kupimy poprzez specjalną przepustkę lub oddzielnie w cenie 33 zł za jedną postać.

Marvel vs. Capcom: Infinite - zwiastun postaci DLC: Venom, Winter Soldier, Black Widow

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/12/05/marvel-vs-capcom-infinite-unleashes-free-versus-mode-demo-this-weekend/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+SCEEBlog+%28blog.eu.playstation.com%29

Tagi: Black Widow Capcom Marvel vs. Capcom: Infinite playstation 4 venom wideo Winter Soldier

Nie przegap