Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.12.2017 17:19
DJMax Respect - rytmiczne szaleństwo trafi do nas na początku przyszłego roku
275V

DJMax Respect - rytmiczne szaleństwo trafi do nas na początku przyszłego roku

Seria DJMax to absolutna czołówka jeśli chodzi o muzyczne gry rytmiczne. Posiadacze PS4 będą mogli zasmakować jej fenomenu już na początku przyszłego roku kiedy to DJMax Respect trafi na europejski rynek. Twórcy przedstawili ogólną datę premiery i chwalą szczegółami.

DJMax Respect to najnowsza odsłona kultowej serii, która świeciła największe triumfy na konsoli PSP i w salonach arcade. Rytmiczne szaleństwo o niezwykle wymagającym poziomie trudności trafi do nas w pierwszym kwartale 2018 roku, a tytuł będzie dostępny za pośrednictwem PS Store.

Więcej o DJMax Respect przeczytasz w naszej bazie gier

DJMax Respect ma stanowić punkt kulminacyjny dla całej serii. Twórcy dostarczą produkt będący kwintesencją całego cyklu. Otrzymamy 40 nowych utworów, a liczba kawałków w podstawowej grze wyniesie 147. Dodatkowo cała muzyka z poprzednich części zostanie udostępniona w formie DLC. Tym samym będziemy mieć do czynienia z największą, najbardziej różnorodną i dopracowaną grą w serii.

Świetną nowością będzie lokalny i sieciowy tryb wieloosobowy. Rozgrywka zadziała w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 1080p. Rankingi sieciowe pozwolą rywalizować z użytkownikami z całego świata. Podczas zabawy możemy liczyć na wyjątkową ścieżkę dźwiękową i wizualizacje opracowane przy współpracy z wieloma eksperymentalnymi artystami z Korei i nie tylko. 

DJMax Respect - 60 minut rozgrywki

Źródło: https://gematsu.com/2017/12/djmax-respect-coming-west-q1-2018

Tagi: DJMax Respect Neowiz Games PlayStation 4 wideo