Daniel Stroński Daniel Stroński 05.12.2017 14:44
AO Tennis - Australian Open w zupełnie nowej grze
588V

AO Tennis - Australian Open w zupełnie nowej grze

AO Tenis ma być odpowiedzią na pustkę gier o tenisie na PlayStation 4. Przygotujcie się na produkcję na licencji Australian Open.

AO Tenis ma zapełnić lukę gier traktujących o tenisie, jaką mamy obecnie na PlayStation 4. Serie takie jak Top Spin czy Virtua Tennis zatrzymały się na ubiegłej generacji i miejsce to postanowiło wypełnić australijskie studio Big Ant (m.in. serie Rugby League Live oraz Don Bradman Cricket).

Na przyszły rok zapowiedziano również Tennis World Tour

Czym AO Tenis ma się wyróżnić na tle (niemal nieobecnej) konkurencji? Twórcy obiecują oprzeć poziom trudności naszych przeciwników na umiejętnościach ich rzeczywistych odpowiedników. Wymieniają tu przede wszystkim Rafaela Nadala, który pojawi się (wraz z Angelique Kerber) na okładce i będzie stanowił w grze największe wyzwanie. Całość ma opierać się na trybie kariery, gdzie zaczniemy jako początkujący gracz na 1,500. miejscu.i będziemy piąć się w górę.

Gra zostanie wydana w Australii i Nowej Zelandii już 16 stycznia 2018 roku. Na razie czekamy na informacje, co do premiery w Europie (chociaż prawdopodobnie będzie to ten sam dzień).

AO Tenis - zwiastun

 

Źródło: Twitter (@AustralianOpen), press-start.com.au

Tagi: AO Tennis Big Ant Studios playstation 4 wideo