Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.12.2017 20:17
Destiny 2 - rozszerzenie "Klątwa Ozyrysa" z efektownym zwiastunem premierowym
442V

Destiny 2 - rozszerzenie "Klątwa Ozyrysa" z efektownym zwiastunem premierowym

Fani od dnia premiery krytykują mocno Destiny 2. Jeden z najpoważniejszych zarzutów dotyczy braków w zawartości, gdzie społeczność narzeka na niewystarczającą ilość zajęć w ostatnich etapach gry. Jutrzejsza premiera "Klątwy Ozyrysa" ma temu zaradzić

Twórcy Destiny 2 pochwalili się ostatnio informacjami na temat szykowanych zmian, które trafią do gry, jako odpowiedź na krytykę fanów. Teraz z kolei przyszła kolej na pierwszy dodatek fabularny o nazwie "Klątwa Ozyrysa". Rozszerzenie zadebiutuje na rynku już jutro, a my otrzymaliśmy zwiastun świętujący premierę.

Destiny 2 - Bungie zapowiada ważne zmiany

Destiny 2 w pierwszym DLC zabierze nas na planetę Merkury. Fani mogą liczyć na nowy wątek fabularny, gdzie poznamy historię najbardziej niesławnego Strażnika z całego świata Destiny. Zmierzymy się też z widmem Weksów. Poza misjami fabularnymi twórcy wprowadzą nowe Szturmy i lokacje do Tygla. Nie zabraknie również kolejnych pancerzy i broni czekających na zdobycie. Osoby wyczekujące wyzwania będą mogły wziąć udział w najeździe na legowisko Pożeracza Światów.

Destiny 2 - Klątwa Ozyrysa na zwiastunie premierowym

"Klątwa Ozyrysa" zadebiutuje jutro i wtedy przekonamy się, czy nowa zawartość będzie wystarczająca, aby zaspokoić wygłodniałych fanów.

Źródło: YouTub (destinygame)

Tagi: