Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.12.2017 19:34
Attack on Titan 2 z dramatycznym zwiastunem i datą premiery
778V

Attack on Titan 2 z dramatycznym zwiastunem i datą premiery

Attack on Titan 2 otrzymało dokładną datę premiery, a my możemy przyjrzeć się zwiastunowi fabularnemu, który z tej okazji został udostępniony. Zapowiada się obowiązkowy tytuł dla fanów anime.

Attack on Titan 2 pod względem fabuły będzie adaptacją drugiego sezonu anime o tym samym tytule. Szykuje się więc masa brutalnych starć i desperacka walka o życie w świecie opanowanym przez tytanów.

Attack on Titan 2 na zwiastunie pełnym akcji

Attack on Titan 2 zadebiutuje w Europie dnia 20 marca 2018 roku. Szykuje nam się jeszcze większa kontynuacja bardzo udanej produkcji, która w efektowny sposób pozwalała rozprawiać się z wielkimi przeciwnikami. Nowy zwiastun nie tylko jest pełen akcji, ale i ukazuje fragmenty trybu fabularnego. Bardzo ciekawie wyglądają też sceny z przerywników filmowych utrzymanych w perspektywie FPP.

Attack on Titan 2 - zwiastun fabularny

Attack on Titan 2 poza nowymi bohaterami pozwoli też stworzyć własną postać. Twórcy obiecują jeszcze lepsze sterowanie, masę akcji i zawartości. Dostaniemy więcej tego samego, co powinno usatysfakcjonować fanów udanego poprzednika. Poniżej możecie obejrzeć okładkę gry, a w galerii znajdziecie nowe zrzuty ekranu.

Attack on Titan 2 - okładka gry

 

Źródło: YouTube ( KOEI TECMO EUROPE LTD.)

Tagi: anime attack on titan 2 galeria Koei Tecmo obrazki Omega Force playstation 4 wideo

Nie przegap